O NAS

Pasja do języków obcych oraz chęć do bycia najlepszym we wszystkim co robimy zainspirowały nas do stworzenia Fabryki Języka, która oferuje kompleksowe kursy z języka angielskiego, na wszystkich jego poziomach.

Dzięki połączeniu skutecznych metod, ciekawych materiałów autorskich i profesjonalnych lektorów gwarantujemy, że z nami uda Ci się przełamać barierę komunikacyjną, przedstawić prezentację zagranicznemu szefowi i przeprowadzić nawet najdłuższą rozmowę telefoniczną z Klientem. A to wszystko w języku obcym, płynnie i bez stresu!

Ewa Drabczyk

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Akademii Techniczno-Humanistycznej
w Bielsku Białej oraz studiów magisterskich o specjalności nauczycielskiej na wydziale Filologii Uniwersytetu Śląskiego.  Przygotowanie metodyczne, które uzyskałam w trakcie studiów, zdecydowanie usprawnia moją pracę na stanowisku lektora.

Każdą wolną chwilę staram się poświęcać bliskim, lub czytaniu ciekawych książek, zwłaszcza romansów J. Przez 7 lat okres wakacyjny  spędzałam w Wielkiej Brytanii,
co umożliwiło mi bezpośrednio zapoznać się z brytyjską kulturą. Bardzo lubię poznawać  nowe miejsca,  w Polsce i za granicą. 

Jestem bardzo otwartą i komunikatywną osobą, zatem  praca z ludźmi sprawia mi dużo przyjemności. Staram się pracować tak, by dla moich uczniów nauka z obowiązku zamieniła się w przyjemność  Od kilku lat prowadzę również zajęcia biznesowe, co daje mi ogromną satysfakcję i pozwala na bieżąco poszerzać swoją wiedzę.

Natalia Łabaj

Ukończyłam Kolegium Nauczycielskie Języków Obcych w Suchej Beskidzkiej oraz studia magisterskie w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie na kierunku tłumaczenia. Wiedzę i praktykę zdobytą na studiach  z powodzeniem wykorzystuję
w swojej pracy.

Podczas pobytu w Anglii oraz Stanach Zjednoczonych mogłam szlifować angielski
w codziennych rozmowach. Jestem osobą otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi.
Od kilku lat prowadzę kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno języka ogólnego, jak i biznesowego. Uczenie sprawia mi wielką radość. Porównywalną do tej, którą dają mi moje największe pasje: siatkówka, bieganie i podróże.

Często słyszę od swoich kursantów, że mam niekończące się pokłady cierpliwości
i entuzjazmu. W dużej mierze zawdzięczam to ludziom, którymi się otaczam,
a zwłaszcza mojej dwuipółletniej córce, której staram się poświęcić każdą wolną chwilę.